MENU

Sportovní podprsenka Mint

0
4017
0
Sportovní podprsenka Mint Velikost Uni XS-M. Dolní obvod hrudníku 70-80cm. Vhodné na košíčky A, B,C.
Detail produktu >>

Bolerko Sport – hranatý výstřih Ocean Blue

0
14221
0
Bolerko Sport s hranatým výstřihem je vhodný především na objemnější poprsí, vršek je pevný a drží perfektně díky gumě vedené kolem obvodu hrudníku. Top lze zakoupit i samostatně. Vrchní díl velikost B, C, bez výztuhy, dvojité materiály. Velikost spodního dílu brazilky na zavazování XS, S,M, L. Různé barvy. Na modelce velikost vrchního dílu C, spodního dílu brazilek S. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Sportovní podprsenka One-arm Ocean Blue

0
4061
0
Sportovní podprsenka Ocean Blue Velikost Uni XS-M. Dolní obvod hrudníku 70-80cm. Vhodné na košíčky A, B, C.
Detail produktu >>

Sportovní podprsenka Ocean Blue

0
4102
0
Sportovní podprsenka Ocean Blue Velikost Uni XS-M. Dolní obvod hrudníku 70-80cm. Vhodné na košíčky A, B,C.
Detail produktu >>

Sportovní podprsenka One-arm Brown Stardust

0
4115
0
Sportovní podprsenka One-arm Brown Velikost Uni XS-M. Dolní obvod hrudníku 70-80cm. Vhodné na košíčky A, B, C. Střih k dispozici ve verzi ramínka na zavazování nebo napevno.
Detail produktu >>

Sportovní podprsenka Golden Olive

0
11467
0
Bolerko Sport s kulatým výstřihem je vhodný především na objemnější poprsí, vršek je pevný a drží perfektně díky gumě po obvodu hrudníku. Vrchní díl pro velikost košíčků B, C, D, bez výztuhy, dvojité materiály. Různé barvy. Na modelce velikost vrchního dílu B. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Sportovní podprsenka – hranatý výstřih Bronze dark

0
12506
0
Sportovní podprsenka s hranatým výstřihem a ramínky napevno je vhodná i na objemnější poprsí, vršek je pevný a drží perfektně díky gumě vedené po dolním obvodu hrudníku. Vrchní díl velikost S, M, bez výztuhy, dvojité materiály. Na modelce velikost vrchního dílu S (75C).  Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Sportovní podprsenka – kulatý výstřih Black

0
12624
0
Sportovní podprsenka s kulatým výstřihem a ramínky napevno nebo s variabilním zavazováním ramínek je vhodný i na objemnější poprsí, vršek je pevný a drží perfektně díky gumě vedené po dolním obvodu hrudníku. Vrchní díl velikost S, M, bez výztuhy, dvojité materiály. Na modelce velikost vrchního dílu S.  Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Sportovní podprsenka – kulatý střih Red

0
11325
1
Perfektně padnoucí sportovní podprsenka, vršek je pevný a drží díky gumě po dolním obvodu hrudníku. Vrchní díl padnoucí na velikost košíčků B, C, D, bez výztuhy, dvojité materiály. Různé barvy. Na modelce velikost vrchního dílu B. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Sportovní podprsenka Olive

0
4125
0
Sportovní podprsenka Olive Velikost Uni XS-M. Dolní obvod hrudníku 70-80cm. Vhodné na košíčky B,C,D.
Detail produktu >>