MENU

One-arm bikini set Gold

0
14554
0
One-arm bikini set je velmi komfortní, vršek je pevný a drží perfektně díky gumě vedené kolem hrudníku. Top samostatně za cenu 990,-. Vrchní díl velikost B, C, bez výztuhy, dvojité materiály. Na modelce velikost vrchního dílu B s ramínkem na zavazování. Spodní díl mini brazilky bow - na mašle XS. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Bolerko Sport – kulatý výstřih Golden Olive VYPRODÁNO

0
14261
0
Bolerko Sport s kulatým výstřihem je vhodný nejen k vodě a zároveň pro různé sportovní aktivity, vršek je pevný a drží perfektně díky širší gumě vedené po dolním obvodu hrudníku. Vrchní díl odpovídá velikosti košíčků B, C, D, bez výztuhy, dvojité materiály. Velikost spodního dílu brazilky XS, S, M. Klasický spodní díl na zavazování s řasením ve velikostech S, M, L. Různé barvy dle vzorníku zde: http://www.beachbomb.cz/vse-o-nakupu/ Na modelce velikost vrchního dílu S (75C), spodního dílu mini brazilek S. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

One-arm bikini set Brown Stardust

0
13688
0
One-arm bikini set je velmi komfortní, vršek je pevný a překvapí jak perfektně drží díky gumě vedené kolem dolního obvodu hrudníku. Varianta ramínka napevno.  Top lze zakoupit i samostatně za cenu 890,-. Vrchní díl velikost B, C, bez výztuhy, dvojité materiály. Na modelce velikost vrchního dílu S (košíček 75C), spodní díl brazilky S v jednom díle. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

One-arm bikini set Brown Stardust -free shoulder

0
13659
0
One-arm bikini set je velmi komfortní, vršek je pevný a drží perfektně díky gumě vedené kolem hrudníku. Varianta ramínka na zavazování. Ideální na sportovní aktivity. Top lze zakoupit i samostatně za cenu 890,-. Vrchní díl velikost B, C, bez výztuhy, dvojité materiály. Na modelce velikost vrchního dílu S (košíček 75C). Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Fixed Triangle bikini set Brown široký pruh

0
11980
0
Trojúhelníkové bikini, velikost vrchního dílu B, C, D. Možnost vložení výztuhy nebo ponechání bez výztuhy. Tvar krásně drží i objemnější přírodní poprosí C, D. Spodní díl buďto brazilky XS, S, M nebo klasické kalhotky s řasením na zadním díle ve velikostech S, M,L. Různé barvy, zvolte i jiný odstín dle nabídky zde: http://www.beachbomb.cz/vse-o-nakupu/. Na modelce velikost spodního dílu S, vrchní díl velikost C. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Bolerko Sport – hranatý výstřih Malina

0
15013
0
Bolerko Sport s hranatým výstřihem je vhodný především na objemnější poprsí, vršek je pevný a drží perfektně díky možnosti vložení gumy vedené po obvodu hrudníku. Top lze zakoupit i samostatně. Vrchní díl velikost B, C, bez výztuhy, dvojité materiály. Velikost spodního dílu brazilky XS, S, M. Klasický spodní díl na zavazování s řasením ve velikostech S, M, L. Různé barvy. Na modelce velikost vrchního dílu C, spodního dílu mini brazilek XS. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Asymmetrical Bikini Malina

0
15243
0
Sportovní střih asymetrického topu je vhodný především na pevné poprsí, vršek je pevný a drží perfektně díky gumě vedené po dolním obvodu hrudníku. Top lze zakoupit i samostatně. Vrchní díl velikost B, C, bez výztuhy, dvojité materiály. Velikost spodního dílu brazilky XS, S, M. Klasický spodní díl na zavazování s řasením ve velikostech S, M, L. Různé barvy. Na modelce velikost vrchního dílu C, spodního dílu mini brazilek XS. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Asymmetrical Bikini Cappuccino

0
15127
2
Sportovní střih asymetrického topu je vhodný především pro pevné poprsí i většího objemu, vršek je pevný a drží perfektně díky gumě vedené po dolním obvodu hrudníku. Top lze zakoupit i samostatně. Vrchní díl velikost B, C, bez výztuhy, dvojité materiály. Velikost spodního dílu brazilky XS, S, M. Klasický spodní díl na zavazování s řasením ve velikostech S, M, L. Různé barvy. Na modelce velikost vrchního dílu C, spodního dílu mini brazilek XS. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Hermosa Wrap Bikini Black

0
11537
2
Hermosa Wrap Bikini set je dostupný ve velikost vrchního dílu na košíčky B, C, bez výztuhy, bez gumiček, dvojité materiály. Odvíjí se dle dolního obvodu hrudníku pod poprsím. Spodní díl lze zvolit brazilky napevno - šňurky na předním díle ve velikosti XS, S, dále střih brazilek na zavazování - mašle široké XS, S, brazilky na zavazování - mašličky tenké XS, S, M. Na modelce velikost spodního dílu brazilky se šnurkami napevno XS, vrchní díl velikost B. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Bolerko sport – kulatý výstřih Black

0
12595
1
Bolerko sport - kulatý výstřih je velmi komfortní, vršek je pevný a drží perfektně díky gumě vedené kolem hrudníku, ramínka navolno na libovolné zavazování. Vrchní díl velikost B, C, D, bez výztuhy, dvojité materiály. Individuální úpravy na míru. Různé barvy. Na modelce velikost vrchního dílu B. Spodní díl vysoké high-waist brazilky XS v jednom díle. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>