MENU

Triangle La Jolla Jewel Bikini – Brown Mandala

0
10312
2
Klasické trojúhelníkové bikini, velikost vrchního dílu šijeme ve variantách velikostí košíčků B,C,D, možnost vložení měkké trojúhelníkové výztuhy, spodní díl brazilky XS,S,M. Lze kombinovat různé barevné variace šňůrek, které jsou v krátké nebo dlouhé variantě se zavazováním kolem těla. Lemování pruženkou v ostínu látky je pouze na zakázku, ruční práce s příplatkem 200,-. Zdobení šperkem z chirurgické oceli Mandala/Hamsa s příplatkem dle cen dodavatele. Individuální úpravy na míru. Různé barvy. Na modelce velikost spodního dílu XS, vrchní díl velikost B. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Triangle La Jolla Bikini Gold

0
6244
0
Klasické trojúhelníkové bikini, velikost vrchního dílu B,C,D, možnost vložení měkké trojúhelníkové výztuhy, spodní díl brazilky XS,S,M nebo lze zvolit klasické kalhotky o velikosti S, M,L. Šňůrky kolem těla jsou v krátké nebo dlouhé variantě se zavazováním kolem hrudníku. Různé barvy. Na modelce velikost spodního dílu mini brazilek XS, vrchní díl velikost košíčků C s výztuhou. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Fixed Triangle bikini set Olive

0
7341
0
Trojúhelníkové bikini, velikost vrchního dílu C, D. Možnost vložení výztuhy o velikosti C,D nebo ponechání bez výztuhy. Tvar krásně drží i objemnější přírodní poprosí C, D. Variabilní zavazování za krkem a kolem hrudníku. Spodní díl buďto brazilky XS, S, M nebo klasické kalhotky s řasením na zadním díle ve velikostech S, M,L. Různé barvy lycry s vysokým leskem. Na modelce velikost spodního dílu brazilek S, vrchní díl velikost C s výztuhou. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Hermosa Wrap Bikini Lila

0
10582
0
Hermosa Wrap Bikini set je dostupný ve velikosti vrchního dílu na košíčky B, C, bez výztuhy, bez gumiček, dvojité materiály. Velikost se odvíjí dle obvodu hrudníku pod poprsím. Spodní díl lze zvolit brazilky napevno - šňurky na předním díle ve velikosti XS, S, dále střih brazilek na zavazování - mašle široké XS, S, brazilky na zavazování - mašličky tenké XS, S, M. Na modelce velikost spodního dílu XS, vrchní díl velikost B, bez výztuhy. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Hermosa Wrap Bikini Black

0
9737
0
Hermosa Wrap Bikini set je dostupný ve velikosti vrchního dílu na košíčky B, C, bez výztuhy, bez gumiček, dvojité materiály. Velikost se odvíjí dle obvodu hrudníku pod poprsím. Spodní díl lze zvolit brazilky napevno - šňurky na předním díle ve velikosti XS, S, dále střih brazilek na zavazování - mašle široké XS, S, brazilky na zavazování - mašličky tenké XS, S, M. Na modelce velikost spodního dílu brazilek na mašle XS, vrchní díl velikost B, bez výztuhy. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Fixed Triangle bikini set Violet

0
7348
0
Trojúhelníkové bikini, velikost vrchního dílu B, C, D. Možnost vložení výztuhy o velikosti B,C,D nebo ponechání bez výztuhy. Tvar krásně drží i objemnější přírodní poprosí C, D. Variabilní zavazování za krkem a kolem hrudníku. Spodní díl buďto brazilky XS, S, M nebo klasické kalhotky s řasením na zadním díle ve velikostech S, M,L. Různé barvy lycry s vysokým leskem. Violet odstín momentálně nedostupný. Na modelce velikost spodního dílu mini brazilek v jednom díle XS, vrchní díl velikost C s výztuhou. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Fixed Triangle bikini set Bronze

0
7337
0
Trojúhelníkové bikini, velikost vrchního dílu B, C, D. Možnost vložení výztuhy o velikosti B,C,D nebo ponechání bez výztuhy. Tvar krásně drží i objemnější přírodní poprosí C, D. Variabilní zavazování za krkem a kolem hrudníku. Spodní díl buďto brazilky XS, S, M nebo klasické kalhotky s řasením na zadním díle ve velikostech S, M,L. Různé barvy lycry s vysokým leskem.  Na modelce velikost spodního dílu brazilek XS, vrchní díl velikost C s výztuhou. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Fixed Triangle bikini set Black

0
7349
0
Trojúhelníkové bikini, velikost vrchního dílu B, C, D. Možnost vložení výztuhy o velikosti B,C,D nebo ponechání bez výztuhy. Tvar krásně drží i objemnější přírodní poprosí C, D. Variabilní zavazování za krkem a kolem hrudníku. Spodní díl buďto brazilky XS, S, M nebo klasické kalhotky s řasením na zadním díle ve velikostech S, M,L. Různé barvy lycry s vysokým leskem. Na modelce velikost spodního dílu mini brazilek XS, vrchní díl velikost B s výztuhou. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Fixed Triangle bikini set Smoke

0
7510
0
Trojúhelníkové bikini, velikost vrchního dílu B, C, D. Možnost vložení výztuhy nebo ponechání bez výztuhy. Tvar krásně drží i objemnější přírodní poprsí C, D i díky nové verzi širkého pruhu kolem hrudníku. Střih je vhodný na vysokou postavu a delší trup. Spodní díl lze zvolit buďto brazilky XS, S, M nebo klasické kalhotky s řasením na zadním díle ve velikostech S, M,L. Lze kombinovat různé barevné variace šňůrek. Různé barvy. Na modelce velikost spodního dílu S, vrchní díl velikost B. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Fixed Triangle bikini set Red

0
7460
0
Trojúhelníkové bikini, velikost vrchního dílu B, C, D. Možnost vložení výztuhy o velikosti B,C,D nebo ponechání bez výztuhy. Tvar krásně drží i objemnější přírodní poprosí C, D. Variabilní zavazování za krkem a kolem hrudníku. Spodní díl buďto brazilky XS, S, M nebo klasické kalhotky s řasením na zadním díle ve velikostech S, M,L. Různé barvy lycry s vysokým leskem.  Na modelce velikost spodního dílu XS, vrchní díl velikost C s výztuhou, barva červená lycra. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>