MENU

Triangle La Jolla Bikini Violet

0
9884
0
Klasické trojúhelníkové bikini, velikost vrchního dílu B,C,D, možnost vložení měkké trojúhelníkové výztuhy, spodní díl brazilky XS,S,M nebo lze zvolit klasické kalhotky o velikosti S, M,L. Šňůrky kolem těla jsou v krátké nebo dlouhé variantě se zavazováním kolem hrudníku. Různé barvy. Na modelce velikost spodního dílu brazilek S na zavazování, vrchní díl velikost C bez výztuhy. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan, matná lycra.
Detail produktu >>

One-arm bikini set Brown Stardust

0
14190
0
One-arm bikini set je velmi komfortní, vršek je pevný a překvapí jak perfektně drží díky gumě vedené kolem dolního obvodu hrudníku. Varianta ramínka napevno.  Top lze zakoupit i samostatně za cenu 890,-. Vrchní díl velikost B, C, bez výztuhy, dvojité materiály. Na modelce velikost vrchního dílu S (košíček 75C), spodní díl brazilky S v jednom díle. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Bolerko Sport – kulatý výstřih Golden Olive VYPRODÁNO

0
14718
0
Bolerko Sport s kulatým výstřihem je vhodný nejen k vodě a zároveň pro různé sportovní aktivity, vršek je pevný a drží perfektně díky širší gumě vedené po dolním obvodu hrudníku. Vrchní díl odpovídá velikosti košíčků B, C, D, bez výztuhy, dvojité materiály. Velikost spodního dílu brazilky XS, S, M. Klasický spodní díl na zavazování s řasením ve velikostech S, M, L. Různé barvy dle vzorníku zde: http://www.beachbomb.cz/vse-o-nakupu/ Na modelce velikost vrchního dílu S (75C), spodního dílu mini brazilek S. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Bolerko Sport kulatý výstřih Red

0
13599
0
Bolerko Sport bikini set s kulatým výstřihem a ramínky napevno nebo s variabilním zavazováním ramínek je vhodný i na objemnější poprsí, vršek je pevný a drží perfektně díky gumě vedené po obvodu hrudníku. Vrchní díl velikost B, C, D, bez výztuhy, dvojité materiály. Na modelce velikost vrchního dílu B. Spodní díl mini brazilky S. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Asymmetrical Bikini Cappuccino

0
15541
2
Sportovní střih asymetrického topu je vhodný především pro pevné poprsí i většího objemu, vršek je pevný a drží perfektně díky gumě vedené po dolním obvodu hrudníku. Top lze zakoupit i samostatně. Vrchní díl velikost B, C, bez výztuhy, dvojité materiály. Velikost spodního dílu brazilky XS, S, M. Klasický spodní díl na zavazování s řasením ve velikostech S, M, L. Různé barvy. Na modelce velikost vrchního dílu C, spodního dílu mini brazilek XS. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Asymmetrical Bikini Malina

0
15650
0
Sportovní střih asymetrického topu je vhodný především na pevné poprsí, vršek je pevný a drží perfektně díky gumě vedené po dolním obvodu hrudníku. Top lze zakoupit i samostatně. Vrchní díl velikost B, C, bez výztuhy, dvojité materiály. Velikost spodního dílu brazilky XS, S, M. Klasický spodní díl na zavazování s řasením ve velikostech S, M, L. Různé barvy. Na modelce velikost vrchního dílu C, spodního dílu mini brazilek XS. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Bolerko Sport – hranatý výstřih Ocean Blue

0
14529
0
Bolerko Sport s hranatým výstřihem je vhodný především na objemnější poprsí, vršek je pevný a drží perfektně díky gumě vedené kolem obvodu hrudníku. Top lze zakoupit i samostatně. Vrchní díl velikost B, C, bez výztuhy, dvojité materiály. Velikost spodního dílu brazilky na zavazování XS, S,M, L. Různé barvy. Na modelce velikost vrchního dílu C, spodního dílu brazilek S. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

Triangle La Jolla Bikini Blue VYPRODÁNO

0
11923
0
Klasické trojúhelníkové bikini, velikost vrchního dílu B,C,D, možnost vložení měkké trojúhelníkové výztuhy, spodní díl brazilky XS,S,M nebo lze zvolit klasické kalhotky o velikosti S, M. Šňůrky kolem těla jsou v krátké nebo dlouhé variantě se zavazováním kolem hrudníku. Různé barvy. Na modelce velikost spodního dílu brazilek na zavazování S, vrchní díl velikost košíčků B bez výztuhy. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

One-arm bikini set Brown Stardust -free shoulder

0
14065
0
One-arm bikini set je velmi komfortní, vršek je pevný a drží perfektně díky gumě vedené kolem hrudníku. Varianta ramínka na zavazování. Ideální na sportovní aktivity. Top lze zakoupit i samostatně za cenu 890,-. Vrchní díl velikost B, C, bez výztuhy, dvojité materiály. Na modelce velikost vrchního dílu S (košíček 75C). Materiál: 80% polyamid, 20% elastan.
Detail produktu >>

One-arm bikini set Ocean Blue mat

0
13621
0
One-arm bikini set je velmi komfortní, vršek je pevný a drží perfektně díky gumě vedené kolem dolního obvodu hrudníku. Ve verzi ramínka na zavazování na mašli. Top samostatně za cenu 890,-. Vrchní díl velikost B, C, obvod hrudníku 70, 75, 80 cm, bez výztuhy, dvojité materiály. Na modelce velikost vrchního dílu XS.  Materiál: 80% polyamid, 20% elastan, matná lycra.
Detail produktu >>