MENU

Vše o nákupu

DODACÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

  • Platba předem na bankovní účet 1564272073/0800
  • Odesílání po ČR 80,- Kč (při platbě předem na účet)
  • Odesílání na Slovensko 6,- Euro (pouze platba předem na účet)

CENA

Cena za materiál je nedílnou součástí ceny výrobku. Z tohoto důvodu může docházet k rozdílu ceny u stejného střihu výrobku, stejně náročného na výrobu, ale z jiného materiálu. Látky odebíráme od více dodavatelů, různé velikosti střihů jsou jinak náročné na výrobu a spotřebu materiálu, a proto mohou být i rozdíly v ceně. V případě zakázkového šití bikin nebo jiných produktů z naší nabídky na míru bývá cena stanovena individuálně. To znamená, že si můžete vybrat barvu/design materiálu, střih i velikost plavkové podprsenky či kalhotek. Vytvoříte si tak velmi originální set plavek dle vlastních představ. Děkujeme za pochopení.

VRÁCENÍ

Pokud nejste se zbožím, které jste obdrželi, spokojeni, můžete ho do 14 dnů od převzetí vrátit. Jedná se však pouze o zboží, které nebylo na základě vašich požadavků nijak upravováno  (tzn. nelze vrátit jednodílné a dvoudílné plavky ušité na míru, šaty, které byly upraveny na vaše míry, prodlužená či zkrácená atd). Pro vrácení prosím vyplňte formulář  pro odstoupení od kupní smlouvy a přiložte k produktu. V případě uznání vratky Vám zašleme platbu na účet do 14 dní.

Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy zde:  odstoupení

SLOŽENÍ MATERIÁLU (bikini & body)

80% polyamid, 20% elastan. Vysoce kvalitní lycra, výroba Itálie.

  • extra komfort
  • extra jemnost
  • odolnost
  • perfektní prodyšnost
  • rychleschnoucí
  • odolnost proti chloru

ÚDRŽBA VÝROBKŮ

Pro zachování dlouhotrvající elasticity a zářivosti barev doporučujeme dodržovat následující pokyny, které mohou prodloužit životnost plavek:

Ošetření: Opatrně při nanášení opalovací kosmetiky, která ve spojení s mořskou vodou nebo chlorovanou může poškodit elastická vlákna materiálu. Všechny zakoupené produkty je doporučeno prát za studena a nebo maximálně do 30 stupňů v rukou, poté vymáchat v čisté studené vodě. Nedoporučujeme dávat výrobky do sušičky, nežehlit.

Mechanické poškození:  Poškození plavek mechanickým působením — posedávání na betonu, kamenech, v písku či okrajích bazénů, dále poškození hladké látky plavek šperky či ostrými nehty při jejich oblékání. Pozor na tobogány.

Skladování: U bezešvých vrchních dílů opatřených výztuhou dávejte pozor, aby nedošlo k prolomení výztuže Košíčky při přepravě či domácím uskladnění nemačkejte, neskládejte do sebe, nezatěžujte jiným prádlem ani předměty. Jakmile dojde k narušení vnitřní výztuhy, takové poškození již nejde odstranit.

VZORNÍK BAREV

Černá lycra vysoký lesk

Barvy kolekce 2020 – zlatá, bronzová, modrá (ocean blue)

Hnědá lesk

Olivová

Ocean Blue – elastický samet

Smetanově bílá – elastický samet

Khaki

Zlatá lesk

Cappuccino lesk

Červená lesk

Bronzová lesk

Malinová lesk

 

Zemité odstíny 2019

IMG_4719